سوالات متداول

گارانتی سان و سرویس سان پلاس

گارانتی سان چیست ؟

گارانتی سان ، خدمات گارانتی استاندارد و متداولی است که بر روی کالاهایی که با برچسب گارانتی و کارت اعتباری گارانتی به مشتری ارائه شده اند ، اعمال می شود . طبق شرایط این گارانتی ، کالا در مدت زمان مشخص و محدود ، بشرطی که بصورت طبیعی از کار بیفتد ، مشمول گارانتی تعمیر یا تعویض رایگان می باشد . بدیهی است آسیب های فیزیکی و استفاده ناصحیح ، نظیر ریزش مایعات و ... در این گارانتی پوشش داده نمی شود .

سرویس سان پلاس چیست ؟

سرویس سان پلاس ، علاوه بر خدمات استاندارد و متداول گارانتی ، مواردی نظیر : شکستگی ، ریزش مایعات و سایر مشکلات فیزیکی را پوشش می دهد . به این معنی که در صورت بروز چنین مشکلاتی ، پس از کارشناسی و تعیین میزان هزینه ، طبق قرارداد و براساس مدت زمان استفاده از کالا درصدی از هزینه تعمیر بعنوان فرانشیز توسط مشتری پرداخت می شود و مابقی هزینه توسط سرویس سان پلاس ، تقبل می گردد . در صورتی که کالا غیر قابل تعمیر تشخیص داده شود ، بر طبق قرارداد فرانشیز محاسبه و مبلغی که به عهده سان پلاس است ، به عنوان پرداختی مشتری ، از خرید بعدی کسر می گردد . (این سرویس سرقت را پوشش نمی دهد .) برای اطلاعات بیشتر و مطالعه قرارداد به منوی <سرویس سان پلاس > مراجعه فرمایید .

تفاوت گارانتی سان و سرویس سان پلاس چیست ؟

در گارانتی سان در صورت بروز مشکلات فیزیکی ، کالا از گارانتی خارج می شود و کل هزینه تعمیر بعهده مصرف کننده است . ولی در سرویس سان پلاس با دریافت مبلغی بعنوان فرانشیز ، محصول تعمیر یا طبق قرارداد در صورت امکان پذیر نبودن تعمیر ، مبلغی بعنوان پرداختی مشتری از خرید بعدی وی کسر می گردد .

چه کالاهایی با سرویس سان پلاس قابل تهیه هستند ؟

شما می توانید در زمان خرید لپ تاپ از فروشگاه سان بایت یا سایت شیراز لپ تاپ ، با پرداخت هزینه سرویس سان پلاس ، لپ تاپ را با قرارداد و کارت سان بایت پلاس دریافت نموده و از خدمات آن استفاده نمائید . بعضی کالاهای دیگر نیز در سایت شیراز لپ تاپ با این خدمات ارائه می شوند که لیست این کالاها ، در منوی سرویس سان پلاس قابل مشاهده است .

خرید محصولات

خرید از سان بایت بصورت آنلاین ، چگونه است ؟

با مراجعه به وب سایت www.shirazlaptop.ir می توانید ، خریدی امن و مطمئن ، از بین طیف گسترده ای از کالاهای دیجیتال ، محصولات شیائومی ، انواع لپ تاپ و ... را تجربه نمائید .
ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم با ما تماس بگیرید

منو اصلی