به باشگاه مشتریان سان بایت خوش آمدید . شما با خرید یکی از کالاهایی که با گارانتی سان یا سرویس سان سرویس ارائه می شوند می توانید به عضویت باشگاه درآئید . این کالاها با کارت اعتباری سان بایت پلاس ارائه می گردند که به سیستم شتاک (شبکه تبادل امتیازی کشور) متصل است .

توسط این کارت شما می توانید با هر خرید حضوری از فروشگاه سان بایت یا خرید از سایت shirazlaptop.ir امتیاز جمع آوری کرده و در این کارت ذخیره نمائید و با رسیدن این امتیازات به سقف مشخص ، از آنها بعنوان تخفیف در خریدهای بعدی خود استفاده نمائید .

در اولین مرحله پس از تکمیل فرم ثبت نام در باشگاه ، 10 امتیاز (معادل 10 هزارتومان) اعتبار اولیه به کارت شما اضافه می گردد . با خریدهای بعدی حضوری در فروشگاه سان بایت یا آنلاین از طریق سایت شیراز لپ تاپ ، معادل یک درصد کل خرید شما ، به امتیاز کارت افزوده می شود . به عنوان مثال چنانچه خرید دوم شما ، یک میلیون تومان باشد ، 10 امتیاز (معادل 10 هزارتومان) به اعتبار کارت افزوده می شود . حداقل امتیاز لازم برای استفاده بصورت تخفیف در خرید ، 100 امتیاز (معادل 100 هزار تومان ) است . با رسیدن به این حدنصاب شما می توانید با حضور در فروشگاه از تخفیف در خرید جدید خود استفاده نمایید . همچنین می توانید با هماهنگی پشتیبانی سایت شیراز لپ تاپ ، امتیاز کارت را به کیف پول خود در سایت انتقال داده و در خرید خود از موجودی کیف پول استفاده نمائید . بدیهی است که شما می توانید ، با کسب و جمع آوری امتیاز بالای 100 از تخفیف بیشتری برخوردار شوید .

ثبت نام در باشگاه مشتریان سان بایت

منو اصلی